Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naši důvěru jste neztratili, vzkazují žáci Sigmě

31. 8. 2011

Malí fotbalisté úsovského klubu se rozhodli, že podpoří své velké vzory, tedy hráče prvoligového týmu SK Sigma Olomouc. Jak jistě mnozí vědí, tento prvoligový klub se nyní nachází ve velmi těžkém období. Disciplinární komise jej obvinila z nekalého ovlivňování soutěže. Před třemi lety si dle jich slov měla Sigma koupit zápas s Bohemians Praha. Zástupci hanáckého celku se však proti verdiktu odvolali a poukazují, že proti nim nebyl vznesen žádný přímý důkaz.

 

logo.jpg

Na úterním tréninku se proto hráči spolu se svým trenérem rozhodli, že vyjádří áčku Sigmy podpory formou fotografie s nápisem: "Naši důvěru jste neztratili". Je třeba připomenout fakt, že úsovští fotbalisté mají s mládežnickými týmy Olomouce velmi vřelý vztah. Účastní se tréninkových jednotek s přípravkou Hanáků, odehráli v zimním období halový turnaj a samozřejmě také přípravný zápas na umělém povrchu za umělého osvětlení. Všechny tyto akce jsou pro hráče nejen velkým zážitkem, ale také velmi dobrou fotbalovou školou. Z toho plyne, že malí Úsováci chtějí za tuto štědrost Sigmě něco splatit.

 

pro-sigmu.jpg

Trenér David Seidenglanz odeslal fotografii, kde jsou hráči s transparentem a šálami vyfoceni, panu Martinu Rakovi. Manažer Sigmy odepsal tato slova:

Vážený pane,

velmi děkujeme za tento silný výraz podpory! Kolegové byli potěšeni, stejně
jako budou i hráči, kterým mail předáme.

Zkontaktuje vás kolega Mirek Skácelík telefonicky a domluví s Vámi na
oplátku poděkování od nás :-)

S pozdravy celému týmu

Martin Rak